Instalatérské

práce v Jičíně

Instalatérské práce

Potřebujete profesionální instalatérské práce v Jičíně a okolí? Jsme tu pro vás! Naše služby zahrnují širokou škálu instalatérských prací, a to nejen v oblasti čerpadel a vodárenských kompletů. Naši zkušení technici jsou připraveni provést nainstalování a plnou zprovoznění veškerých námi dodávaných zařízení, včetně elektroinstalačních prací.

 

Mezi naše služby patří výměna sacího potrubí, instalace vodáren a potrubí, napojení na obecní vodovodní řád, instalace tlakové kanalizace, vodoměrných a čerpacích šachet, osazení retenčních nádrží, a instalace čerpadel do vrtů a studní.

 

S námi můžete mít jistotu, že vaše instalatérské práce budou provedeny kvalitně a spolehlivě. Kontaktujte nás pro veškeré instalatérské potřeby v Jičíně a okolí.

 

 

Čištění

vrtů v Jičíně

Hledáte spolehlivou firmu pro čištění vrtů v Jičíně a okolí? Jsme vaším certifikovaným partnerem pro instalaci zhlaví vrtaných studní ke kolaudaci vodoprávním úřadem. Specializujeme se na strojní a mechanické čištění vrtů a vrtaných studní, a to do hloubky až 60 metrů.

 

V našem regionu je geologické složení půdy specifické, a proto vrtaři doporučují provádět čištění vrtů a vrtaných studní v pravidelných intervalech, obvykle každých 3 - 5 let. Pravidelným užíváním vrtu dochází k postupnému zanášení kalníku a perforací (nátokových drážek) v trubním obložení vrtu. Toto znečištění může zhoršit kvalitu vody a snížit průtok, což v konečném důsledku může poškodit váš vrt.

 

Naše moderní zařízení dokáží mechanicky vyčistit perforované drážky až za pažnici vrtu, obnovujíce tak jeho výkon a zajišťujíce čistou a zdravou vodu. Můžete si tak být jisti, že váš vrt bude v optimálním stavu.

 

Kromě toho připravujeme pro vás videoukázku čištění vrtů, abyste se mohli seznámit s naší profesionální prací. Kontaktujte nás pro čištění vrtů v Jičíně a okolí a zachovejte kvalitu vody ve vašem vrtu.