Oprava, údržba a servis

čerpadla a vodárny Jičín

Opravy a servis čerpadel a vodáren

Provádíme servis a opravu veškerých typů vodních čerpadel české i zahraniční výroby pro Jičín a okolí. Zabýváme se opravou elektromotoru čerpadla, výměna rozběhového kondenzátoru, výměna tepelné pojistky čerpadla, oprava vinutí čerpadla, spojkování kabelů ponorných čerpadel. Oprava vodárenských kompletů, vodáren a darlingů, posilovacích stanic pro zvyšování tlaku v systému, výměna vaku tlakových nádob vodárny, výměna tlakového spínače, výměna filtrů, plovákové spínače, snímání hladiny ultrazvukem. Opravy od menších zahradních čerpadel až po generální opravy průmyslových celků.

  • čerpadla oběhová
  • čerpadla vodárenská
  • bázenová čerpadla a filtrace
  • protiproudová čerpadla
  • kalová čerpadla
  • ponorná čerpadla
  • ruční pumpy Kovoplast
  • průmyslová čerpadla

 

Provádíme záruční servis čerpadel HCP a Pumpa a.s. zároveň nabízíme pozáruční servis čerpadel těchto výrobců:

Calpeda, Gardena, Grundfos, Sigma, Pumpa, KSB, Wilo, Lowara, Ebara, Pedrollo, E-Tech, Espa, Steellpumps, E-drive, Verter, Leo, Blueline, Aquacup, ruční pumpy Kovoplast Chlumec n/C

 

Prodej

čerpadla, vodárny, hadice, filtry Jičín

Hledáte spolehlivého partnera pro prodej čerpadel, vodáren, hadic, a filtrů v Jičíně a okolí? Naše firma nabízí rozsáhlý sortiment kvalitních značkových čerpadel, včetně hobby čerpadel, a veškerého potřebného příslušenství.

 

S hrdostí uvádíme, že naše osvědčené produkty máme skladem, což znamená rychlé a spolehlivé dodání. Kromě čerpadel se specializujeme i na prodej bázenové chemie a všeho, co potřebujete pro zachování čisté a zdravé vody.

 

V našem sortimentu naleznete zahradní čerpadla, produkty značky Gardena, hlídání a regulátory hladiny, tlakové nádoby, domácí vodárny s frekvenčním měničem pro posílení tlaku, plovákové spínače, vodoměrné šachty Bazénplast, požární sortiment a hadice, zavlažovače a postřikovače, čerpadla oběhová, čerpadla vodárenská, bázenová čerpadla a filtrace, protiproudová čerpadla, kalová čerpadla s řezacím zařízením, vřtenová čerpadla EVGU, ponorná čerpadla a nautily, ruční pumpy Kovoplast, záložní zdroje pro oběhová čerpadla a průmyslová čerpadla.

 

Nakupujte u nás a mějte jistotu kvality a profesionálního přístupu k vašim potřebám v oblasti vodárenství a čerpání vody. Jsme vaším spolehlivým dodavatelem pro Jičín a široké okolí.

 

 

 

Prodej a opravy čerpadel